Exslávista Petrák po sedmi letech skončil v Německu. Už má nové angažmá

24. července 2020 09:51 - Bratislava/Praha

Fotbalista Ondřej Petrák po šesti a půl letech letech v Německu přestoupil do Slovanu Bratislava, kde podepsal tříletý kontrakt. Osmadvacetiletý defenzivní záložník naposledy působil v Dynamu Drážďany, jež sestoupilo do třetí ligy.

 

Twitter

Pražský rodák a odchovanec Slavie Petrák odešel do Německa z mateřského klubu v lednu roku 2014 a do letošního ledna působil v Norimberku. S týmem si zahrál v první i druhé bundeslize a letos na jaře hostoval v Dynamu společně s dalším českým záložníkem Josefem Hušbauerem.

"Po téměř sedmi letech v Německu jsem už potřeboval změnu, chtěl jsem zažít něco jiného a získat novou motivaci. Slovan byl mou prioritou," řekl Petrák na webu nového zaměstnavatele, jenž v uplynulé sezoně získal na Slovensku double.

Z hostování v Drážďanech se sice Hušbauer vrátil, Slavii ale opouští a míří na Kypr

"První dojmy jsou výborné, stadion na Tehelném poli je úplně fantastický! Dlouhou jsem nestál na tak krásném stadionu, a to jsem naposledy působil v Německu," pochválil Petrák zrekonstruovaný Národní fotbalový stadion v Bratislavě.

"Velmi toužím po zisku titulu. Chci pomoci k naplnění klubových cílů, ať už na domácí či mezinárodní scéně," dodal bývalý mládežnický reprezentant, který se předloni v létě objevil i v seniorském národním týmu, ale start si nepřipsal.

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: