Fotbalová reprezentace se musí obejít bez zraněného Schicka

4. října 2020 16:02 - Leverkusen

Útočník Patrik Schick má podle vyjádření Bayeru Leverkusen lehce natržený zadní stehenní sval a bude fotbalové reprezentaci chybět ve třech říjnových zápasech. Místo utkání na Kypru, v Izraeli a ve Skotsku čeká českého hráče rehabilitace v německém klubu. Bayer to dnes uvedl na svém webu.

 

Weller Tom, ČTK

Schick si odnesl zranění ze sobotního zápasu ve Stuttgartu, v němž dal první bundesligový gól v novém působišti a přispěl k remíze 1:1. Čtyřiadvacetiletý útočník skóroval v sedmé minutě hlavou, ale už za dvanáct minut kvůli problémům se stehnem odkulhal ze hřiště a byl vystřídán.

Do Leverkusenu přestoupil Schick před měsícem za více než 700 milionů korun z AS Řím. Za německý tým odehrál čtyři soutěžní zápasy a dal dvě branky. V minulé sezoně hostoval v Lipsku, za které nastřílel v bundeslize deset gólů.

Radost i bolest! Schick dal za Leverkusen první bundesligový gól, pak se zranil

V říjnovém termínu se kvůli dlouhé koronavirové pauze v první polovině roku nezvykle uskuteční tři reprezentační utkání místo tradičních dvou. Ve středu 7. října se český tým představí v přípravě na Kypru a pak nastoupí ke dvěma venkovním duelům Ligy národů. Nejprve bude hrát v neděli 11. října v Izraeli a o tři dny později ve Skotsku.

Se Schickem byli ve výběru trenéra Jaroslava Šilhavého do útoku nominováni Matěj Vydra a Michael Krmenčík, který dnes chyběl při vítězství Brugg nad Anderlechtem (3:0) kvůli zranění.

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: