Van Basten projevil zájem převzít fotbalisty Hamburku

20. září 2011 19:17 - HAMBURK

České fotbalisty Davida Jarolíma s brankářem Jaroslavem Drobným by mohl v Hamburku trénovat legendární Nizozemec Marco van Basten. Podle svého poradce má trojnásobný držitel Zlatého míče zájem o uvolněný post, který musel kvůli špatným výsledkům v pondělí opustit Michael Oenning.

 

SPORT.CZ/Tomáš Fliegl

"Německá liga je zajímavá soutěž. Pokud nás Hamburk kontaktuje, vyslechneme si, s čím přijdou," řekl Perry Overeem listu Die Welt.

Šestačtyřicetiletý Van Basten vedl v letech 2004 až 2008 nizozemskou reprezentaci, do roku 2009 pak trénoval Ajax. Od té doby je bez trenérského angažmá, v současnosti pracuje jako televizní spolukomentátor, ale netají se touhou vrátit se na lavičku.

Vedle exmistra Evropy a někdejší hvězdy AC Milán by mohli podle německých médií do Hamburku přijít jiný Nizozemec Huub Stevens či Bernd Schuster.

Hamburk má za sebou nejhorší start do sezony v historii klubu. V úvodních šesti kolech německé ligy získal jediný bod a má skóre 6:17.

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..