Wolfsburg se zbavil zraněného záložníka Hleba

13. prosince 2011 13:01 - WOLFSBURG

Fotbalový Wolfsburg, kde působí Jan Polák a který by rád získal plzeňské záložníky Petra Jiráčka a Václava Pilaře, už nepočítá s běloruským reprezentantem Alexandrem Hlebem. Protože ho zlobí zdraví, ukončí s ním klub v závěru prosince hostování.

"Rád bych na něj využil opci, jenže další zdravotní problémy to nedovolí," řekl dnes trenér čtrnáctého týmu bundesligy Felix Magath. Hleb přišel do Wolfsburgu na hostování v létě z Barcelony, ale odehrál jen čtyři zápasy.

"Kdyby byl stoprocentně fit, svými fotbalovými kvalitami by nám jistě pomohl. Je to velká škoda," dodal kouč na adresu třicetiletého běloruského záložníka, jenž momentálně laboruje se svalovými problémy.

"Už jsem se vracel na hřiště a snažil se dostat do někdejší formy, ale další zranění pro mě bylo těžkou ranou. Přitom jsem měl v Německu velké plány," litoval pětapadesátinásobný reprezentant Hleb.

ČTK

Časová osa: Německo

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..