Mönchengladbach - Bayern 0:2Bayern na úvod druhé části bundesligy porazil Mönchengladbach

Mönchengladbach

Fotbalisté Bayernu Mnichov potvrdili dominanci v německé lize a její druhou část zahájili výhrou 2:0 na hřišti třetího Mönchengladbachu. Suverénní obhájce titulu vede tabulku o deset bodů před Leverkusenem.

Fotbalisté bayernu Mnichov Thomas Müller a David Alaba (vlevo) se radují z gólu proti Mönchengladbachu.

Bayern brzy nechal zapomenout na sobotní porážku 0:3 v závěrečné zimní přípravě v Salcburku. Už v sedmé minutě otevřel skóre Mario Götze po zpětné přihrávce Thomase Müllera. Útočník bavorského mužstva pak sám v 53. minutě z penalty upravil na 2:0 pro hosty.

Svěřenci Pepa Guardioly tak vyhráli devátý bundesligový duel za sebou s minimálně dvěma vstřelenými góly. Mönchengladbach naopak utrpěl první domácí porážku v této sezoně a po víkendu může přijít o třetí pozici.