Stuttgart vyhodil kouče Schneidera a angažoval Stevense

9. března 2014 11:22 - Stuttgart

Stuttgart už podruhé v této bundesligové sezóně sáhl k výměně trenéra. Protože Thomas Schneider v posledních devíti zápasech s týmem získal jediný bod, byl odvolán a na jeho místo přišel zkušený Nizozemec Huub Stevens. Ten si v Německu udělal výborné jméno s fotbalisty Schalke, s nimiž v roce 1997 vyhrál Pohár UEFA.

 

Martin Meissner, ČTK/AP

VfB Stuttgart je aktuálně v ligové tabulce patnáctý o skóre před Hamburkem. Jednačtyřicetiletý Schneider tým vedl od loňského srpna a naposledy při sobotní remíze 2:2 s posledním Braunschweigem. „Klubové vedení došlo k tomuto rozhodnutí (o odvolání) společně s koučem,“ uvedl Stuttgart v prohlášení.

Šedesátiletý Stevens po Schalke v Německu trénoval i další kluby - Herthu Berlín, Kolín nad Rýnem, Hamburk, pak znovu Schalke a naposledy působil do minulého týdne u řeckého celku PAOK Soluň.

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..