Norimberk - Frankfurt 0:1Petrák si s Norimberkem bundesligu nezahraje, udržel se Frankfurt

Norimberk

Fotbalisté Norimberku s českým záložníkem Ondřejem Petrákem zůstanou třetí sezonu za sebou v druhé lize. V dnešní odvetě baráže prohráli doma 0:1 s Frankfurtem, jenž se po remíze 1:1 z prvního utkání udržel v bundeslize.

Frankfurtský Haris Seferovic se raduje z rozhodující branky v bitvě o záchranu v bundeslize.

Norimberk se po nadějném výsledku snažil v domácím prostředí před 50.000 diváky o osmý postup v klubové historii. Třetí tým druholigové sezony však šestnáctému bundesligovému celku kýžený gól nevstřelil, naopak inkasoval v 66. minutě od švýcarského reprezentanta Harise Seferovice.

Čtyřiadvacetiletý Petrák, jenž přestoupil do Norimberku z pražské Slavie v lednu roku 2014, hrál v dnešním duelu do vystřídání v 74. minutě.

Baráž o účast v německé fotbalové lize - odveta:
Norimberk - Eintracht Frankfurt 0:1 (0:0), první zápas 1:1, Frankfurt se udržel v bundeslize