Rubriky:

Německo

Mrtvola v Labi! Po více než dvou měsících se našel manažer slavného klubu

24. března 2017 17:16 - Hamburk

Slavný klub zasáhla tragédie. Mrtvým nalezeným v Labi byl jeden z manažerů fotbalistů Hamburku Timo Kraus. Záhada je tak rozřešena. Šéf klubového merchandisingu 7. ledna s přáteli pobýval v restauraci na molu. Pak měl jet taxíkem domů, nicméně zřejmě se ještě vrátil k řece. Od té doby byl nezvěstný.

 

Zdeněk Pavlis, Sport.cz

Spekulovalo se, že spadl z namrzlého břehu do Labe, jeho poslední telefonní aktivity byly lokalizovány právě na břehu řeky, nicméně pátrání potápěčů bylo marné. Až po více než dvou měsících byla objevena mrtvola. Identifikace potvrdila, že jde o Krause.

Klub ze severu Německa přitom i sportovně nezažívá příliš radostné údobí. V bundeslize bojuje o holé přežití. V poslední době zaznamenal alespoň náznak obratu k lepšímu. Tento týden také prodloužil smlouvu s trenérem Markusem Gisdolem. Když v průběhu sezóny přišel, měl tým jediný bod, nyní jich má 27, ale přesto je stále jen na barážové pozici a jeho prvoligová budoucnost je nejistá. Přitom HSV je jediným klubem, který od vzniku bundesligy v 60. letech nejvyšší německou soutěž nikdy neopustil.

vap, Sport.cz

Časová osa: Německo

MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..