Živě

Plzeň sází na oranžovou! Mistři znovu obléknou revoluční dresy

18. července 2018 13:46 - Plzeň

Každý den nový dres... Fotbalisté mistrovské Viktorie Plzeň vyrazí za obhajobou kompletně v novém. Po domácích dresech představují i druhou a třetí variantu. Zejména poslední sada by měla být vždy výjimečná a překvapivá a je tomu tak i letos. Hubník a spol. se obléknou do oranžové.

 

fcviktoria.cz

Klub ze západočeské metropole dodržel slovo a třetí sadu dresů opět představuje v netradiční barvách. V několika zápasech nové sezóny vyběhnou hráči na trávník v oranžových dresech, které jsou velmi výrazné a odráží styl, jímž se chce Viktoria prezentovat na trávníku - silně, sebevědomě a zářivě. „Před rokem jsme avizovali, že třetí sadu dresů hodláme vždy pojmout netradičně a tohoto konceptu se držíme," vysvětluje na klubovém webu mluvčí Václav Hanzlík.

Zeleno-žlutou kombinaci tedy nyní střídá oranžový dres, který bude doplněný černými trenkami a černými štulpnami. „Vím, že Viktorka byla v minulé sezóně v zelených dresech úspěšná. Budeme se snažit, aby i oranžové dresy byly vítězné. Jsou velmi výrazné a na hřišti budeme hodně vidět, mně se líbí," říká nováček v plzeňské kabině Luděk Pernica.

Jeho slova potvrzuje statistika. V netradiční zeleno-žluté variantě viktoriáni nastoupili celkem do 8 utkání minulé sezóny, z nichž vyšli bodově naprázdno pouze v jediném. Stejně úspěšní budou chtít být i v nových oranžových dresech...

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..