Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Mercedes, který nevyjede z garáže! Bohové nám nepřejí, stýská si kouč klokanů Hašek

2. listopadu 2018 21:32 - Praha

Nečekanou porážku s Teplicemi (2:3) v páteční předehrávce 14. kola fotbalové ligy těžko kousal. Nikoli však z důvodu, že by ho zklamali hráči. Ty naopak trenér Bohemians 1905 Martin Hašek pochválil. „Doběhla nás zranění, která náš tým na podzim neuvěřitelným způsobem kosí," povzdechl si kouč.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Vysvětlil tím, proč klokani v první poločase u Botiče vládli (dvěma góly Júsufa 2:1 vedli), po přestávce ale odpadli, Severočechům dovolili výsledek otočit.

„Až do zápasu s Plzní jsme dokázali situaci, kdy neustále přicházíme o hráče, vzdorovat. Ale v Boleslavi a teď s Teplicemi nás to doběhlo," litoval Hašek, pro kterého je prý skličující, když vidí, že jeho mužstvo může využít svůj potenciál jen z poloviny.

Někteří fotbalisté jsou delší čas mimo hru, spousta je nalomená. Vrací se dřív, než by bylo záhodno. Což je případ záložníků Dominika Maška a Martina Haška.

„Hašek hrál na padesát procent, bolestí byl limitovaný. Jenže nemáme nikoho jiného. Filip Hašek je šest týdnů v háji, Jindřišek byl zraněný i nemocný, teprve nabírá kondici," stýskal si Hašek.

„Vím, že máme velmi dobrý tým, který může hrát zajímavý fotbal. Jenže jen za předpokladu, že jsou všichni natrénovaní. Takhle místo se soupeřem zápasí sami se sebou. Máme v garáži mercedes, který nemůže vyjet. Je těžké unést, že soupeř zápas otočí a vy nemáte patrony s tím něco udělat. Bohové nám na podzim nepřejí, prohráli jsme ale se ctí," podotkl Hašek.

Jenže jak z toho ven? Do konce podzimu chybí měsíc a půl, stihnou se dát Bohemians během krátké doby dohromady? Nebo spíš až pro jaro?

„Potřebujeme čas na uzdravení se. Aby se do toho hráči dostali zpátky. Částečně snad pomůže nadcházející reprezentační pauza. Po ní nás čekají čtyři nesmírně důležité zápasy. Uvidíme," doplnil Hašek.

neu, Sport.cz

  1:0 Bohemians 1905 - Slavia 1:0   dohráno
20200216T17:00:00+0100
Bohemians 1905 vs. Slavia
Bohemians 1905 vs. Slavia
Bohemians 1905
Slavia
  Jablonec - Příbram Vsadit   dnes 18:00
20200217T18:00:00+0100
Jablonec vs. Příbram
Jablonec vs. Příbram
Jablonec
Příbram

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..