Pořádně žhavé derby: Polonahé fanynky řádily v kotli

22. dubna 2019 09:52 - Ostrava/Praha

Zápas fotbalové ligy mezi Baníkem Ostrava a SFC Opava byl pořádně vyhecovaný. Jiskřilo se na hřišti, ale také v hledišti. A když se zrovna nedělo nic zajímavého na trávníku, mohla se mužská část publika pokochat pohledem na odhalené fanynky Baníku. Těžko říct, jakým dílem za vše mohlo příjemné slunečné počasí, každopádně trička šla dolů...

 

Petr Sznapka, ČTK

Bengálské ohně, obrovská choreo, chorály. V takové atmosféře se prali o ligové body fotbalisté Baníku Ostrava s Opavou. S výsledkem byla jistě větší spokojenost v táboře vítězů z Ostravy (2:0), spokojenost s atmosférou ale musela být na obou stranách. Vyhecovaný zápas dokonce rozpálil některé fanynky Baníku natolik, že napodobily mužské protějšky v kotli a šly do půl těla. Bílými tričky pak mávaly nad hlavou a hnaly svůj Baník do útoku.

Ostatně v sektoru nejvěrnějších fans Baníku nešlo o ojedinělou záležitost. Už ve 26. kole v Karviné měl kotel Baníku předevšim dámské obsazení. Další fandové se rozhodli protestovat proti minimu lístků, které ostravský klub od rivala dostal. A také v tomto případě se některé z fanynek rozhodly to v hledišti rozbalit a svléknout trika.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..