Živě

Porážka 0:8? Ostuda a hanebnost! Výplaty dostávají, ale hrají jak panenky, zuřil ředitel Teplic

3. května 2019 20:50 - Teplice
(Aktualizováno: 3. května 2019 20:53)

Vytočený na nejvyšší míru byl ředitel fotbalových Teplic Petr Hynek po vystoupení jeho týmu v úvodním duelu nadstavby nejvyšší soutěže ve skupině o Evropu. Severočeši totiž doma v pátek podlehli Mladé Boleslavi 0:8. Hráčům pár minut po duelu v útrobách teplického stadionu pěkně od plic řekl, co si o jejich výkonu myslí.

 

Ondřej Hájek, ČTK

„Je to ostuda a hanebnost. Jestli hráče fotbal nebaví, ať ho nehrají. Co jim chybí!? Výplaty dostávají, je o ně postaráno ve všech směrech. Ale hrají jako porcelánové panenky," čertil se Hynek po osmibrankovém přídělu.

Když hráči o přestávce opouštěli trávník a mířili za stavu 0:6 do šaten, vyprovázel je ze strany fanoušků ironický potlesk. Další dvě branky v průběhu druhého poločasu pak ostudu ještě umocnily.

„Příznivcům se za klub omlouvám. Jsem rozhořčený na nejvyšší míru stejně jako naši fanoušci. Vždyť hráči se na zápas úplně vykašlali. Výkonem a přístupem odradili i zbytek lidí, kteří na náš klub ještě nezanevřeli a na tribuny přišli," lamentoval Hynek.

Byť byl v emocích, měl jasno, že za výkon v úvodním duelu nadstavby ponesou tepličtí fotbalisté následky. „Přístup většiny, to byl výsměch fotbalu. Měli plno řečí, jak z nich vše po jistotě místa ve skupině o Evropu spadlo a budou bojovat. To jsme se teda předvedli a o výsledek porvali. Byla to absolutní ostuda," nechápavě kroutil hlavou Hynek nad výsledkem, který znamenal vyrovnání rekordní prohry v historii nejvyšší tuzemské soutěže.

Radek Malina, Sport.cz, Právo

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..