Živě

Svědíka zklamala ofenziva. Proto je pro nás bod z Bohemky výborný, uvedl kouč Slovácka

12. května 2019 16:33 - Praha

Po hodech přišel břichabol. Před týdnem Slovácko deklasovalo 5:1 Příbram, v sobotním druhém kole nadstavby fotbalové ligy skupiny o záchranu na půdě Bohemians 1905 bylo naprosto bezzubé. U Botiče vytěžilo z minima maximum, tedy bod za bezbrankovou remízu. „Vzhledem k tomu, co jsme předvedli směrem dopředu, je bod výborný," uvedl trenér Martin Svědík.

 

Michal Krumphanzl, ČTK

Na víc jeho mužstvo proti Klokanům nemělo, domácí byli lepší ve všech směrech. Jen díky jejich mizerné koncovce neodjelo z Prahy s prázdnou. „Nefungovala nám předfinální ani finální fáze. Oproti utkání s Příbramí byl diametrální rozdíl v pohyblivosti nahoře. Ať to byl Hološko, nebo oba krajní záložníci Navrátil s Kalabiškou," zlobil se Svědík.

V závěru se hosté dostali pod trvalý tlak Bohemians, ale i ten přestáli. „Museli jsme odvracet několik nepříjemných situací. Což pramenilo z toho, že nám nehrály kraje. Chtěli jsme hrát všechno do nohy, do stojata," povzdechl si trenér Slovácka. Moravanům nadále hrozí, že spadnou do baráže o sestup. Na Příbram, která je třetí od konce, mají tři kola před koncem nadstavby náskok čtyř bodů.

„Vzhledem k ostatní výsledkům se nic nezměnilo. Příbram vyhrála, boj o odvrácení barážového místa je tedy otevřený. Rozhodne se mezi Příbramí, Bohemkou, Opavou a námi. Prostě se jede dál, je třeba se soustředit na každý zápas," dodal Svědík.

neu, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..