Reakce Sparty na historický debakl přijde, tresty budou interní

16. května 2019 13:10 - Praha

Černá středa se vším všudy. Nejprve se fanoušci fotbalové Sparty dozvěděli, že kapitán Bořek Dočkal musel po dvou měsících neúspěšného léčení s bolavou achilovkou na operaci, takže bude chybět další čtyři měsíce. A pak museli skousnout historický debakl 0:4 v Plzni, který je pro tým v rudých dresech největší porážkou v samostatné lize. Vedení klubu má hned o starost víc, bude muset na tristní vystoupení zareagovat.

 

Miroslav Chaloupka, ČTK

Letenští se tři kola před koncem nadstavby upíchli na třetí příčce, takže už de facto nemají o co hrát. Ale že by odflákli zápas na půdě Plzně, která v posledních letech vyrostla v jejich dalšího velkého rivala?

Kdo nevěřil, byl trpce zklamán. Přesně takový scénář nastal. Sparta si svým přístupem říkala o ještě větší debakl.

„Zápas jsme nezvládli, asi nevypadal moc dobře... Přijeli jsme vyhrát, ale ani jsme neměli nějaké šance. Plzeň zaslouženě vyhrála, nepředvedli jsme nic." líčí záložník Michal Sáček, jak se mužstvo nechalo spláchnout.

A co s ním? Napařit hráčům pokuty? Nechat je zaplatit fanouškům vstupenky na poslední zápas s Jabloncem...?

„Reakce směrem k týmu za předvedený výkon i výsledek je podle vedení klubu nutná. Vše ovšem budeme řešit interně," avizuje tiskový mluvčí Ondřej Kasík, že případné tresty a postihy klub nezveřejní.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga 2021/22

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..