Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Reakce Sparty na historický debakl přijde, tresty budou interní

16. května 2019 13:10 - Praha

Černá středa se vším všudy. Nejprve se fanoušci fotbalové Sparty dozvěděli, že kapitán Bořek Dočkal musel po dvou měsících neúspěšného léčení s bolavou achilovkou na operaci, takže bude chybět další čtyři měsíce. A pak museli skousnout historický debakl 0:4 v Plzni, který je pro tým v rudých dresech největší porážkou v samostatné lize. Vedení klubu má hned o starost víc, bude muset na tristní vystoupení zareagovat.

 

Miroslav Chaloupka, ČTK

Letenští se tři kola před koncem nadstavby upíchli na třetí příčce, takže už de facto nemají o co hrát. Ale že by odflákli zápas na půdě Plzně, která v posledních letech vyrostla v jejich dalšího velkého rivala?

Kdo nevěřil, byl trpce zklamán. Přesně takový scénář nastal. Sparta si svým přístupem říkala o ještě větší debakl.

„Zápas jsme nezvládli, asi nevypadal moc dobře... Přijeli jsme vyhrát, ale ani jsme neměli nějaké šance. Plzeň zaslouženě vyhrála, nepředvedli jsme nic." líčí záložník Michal Sáček, jak se mužstvo nechalo spláchnout.

A co s ním? Napařit hráčům pokuty? Nechat je zaplatit fanouškům vstupenky na poslední zápas s Jabloncem...?

„Reakce směrem k týmu za předvedený výkon i výsledek je podle vedení klubu nutná. Vše ovšem budeme řešit interně," avizuje tiskový mluvčí Ondřej Kasík, že případné tresty a postihy klub nezveřejní.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..