Živě

Šok v Liberci! Trenér Hornyák končí pod Ještědem

31. května 2019 13:01 - Liberec/Praha

Dovedl fotbalový Slovan do elitní skupiny o titul, přesto v Liberci kouč Zsolt Hornyák pokračovat nebude. U modrobílých se rozhodl vypovědět smlouvu. Oficiálně z rodinných důvodů. „Chtěl bych poděkovat Slovanu za šanci, kterou mi dal. Velmi děkuji všem spolupracovníkům, nejen ve sportovním úseku, ale i technikům, trávníkářům a všem dalším lidem, kteří se starají o chod klubu. Zvláštní poděkování si zaslouží fanoušci, kteří nás celou sezonu skvěle podporovali. Moc si toho vážím a budu na ně vzpomínat jen v dobrém," vzkázal odcházející kouč na webových stránkách severočeského klubu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Liberec si dal za cíl dostat se do pohárové Evropy, což se mu však nepodařilo, neboť v posledním kole prohrál v Jablonci 0:1. Majitel klubu Ludvík Karl zhodnotil sezonu před mužstvem ve středu.

Slovan již opustil nejlepší střelec Libor Kozák, spekuluje se i o odchodech nejlepšího gólmana sezony Filipa Nguyena, zájem je i o Kamsa Maru a záložníka Oscara.

Zsolt Hornyák přišel do Liberce před rokem. Přestože v zimě přišel o jednoho z klíčových hráčů Petra Ševčíka, modrobílý tým dovedl do skupiny o titul a do posledního kola bojoval o účast v kvalifikaci o Evropskou ligu. Severočeský tým vedl celkem v 35 zápasech domácí ligy a ve čtyřech duelech MOL Cupu.

Hynek Preisler, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..