Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Liberecký fotbalista se u moře fotil v dresu Sparty. Naznačuje přestup?

3. června 2019 20:51 - Praha

Guinejský fotbalista ve službách Slovanu Liberec Kamso Mara pořádně motá fanouškům hlavu. Na svém Instagramu totiž zveřejnil fotografii od moře, na které je ve dresu Sparty. Rozvířil tak spekulace o tom, zda v letní pauze změní dres.

 

Instagram: Kamso Mara (Instagram story)

Kamso Mara zveřejnil fotku sebe sama v dresu pražské Sparty v tzv. stories, tedy příspěvcích, které se na Instagramu objevují jen po dobu 24 hodin a poté zmizí.

Jeho fotografie vyvolala mezi fanoušky řadu ohlasů. Mnozí teď spekulují, zda vše náhodou neznamená, že je Mara na cestě k přestupu do letenského klubu.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Kamso Mara (@kamsomara),Čen 3, 2019 v 3:08 PDT

Sám Mara posléze už v rámci běžného příspěvku odhalil, že na dresu je jméno dalšího afrického legionáře v české lize, Costy Nhamoinesu. Zda jde o náhodu, která nemá hlubší význam, nebo je Marův přestup na Letnou skutečně na pořadu dne, případně by si ho alespoň sám fotbalista přál, to ale neuvedl.

bak, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..