Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Lavička odmítl nabídky Mladé Boleslavi a Olomouce

6. června 2007 09:17 - PRAHA

Fotbalový trenér Vítězslav Lavička, který v poslední sezóně vedl Liberec a spolupráci s tímto klubem po 30. kole ukončil, nebude trenérem Mladé Boleslavi ani Olomouce. Oba kluby měly eminentní zájem o služby muže, který před rokem přivedl Severočechy k titulu.

„V úterý v podvečer jsem zástupcům Mladé Boleslavi a Olomouce poděkoval za nabídky s tím, že ani jednu nepřijmu. Zřejmě budu mít prázdniny,“ prohlásil Lavička v úterý večer pro Právo.

Jde o třetí klub, který loňský Trenér roku a vítěz ankety o nejlepšího trenéra ve Zlatém míči, po odchodu z Liberce odmítl. Minulý týden neuspěl Jablonec, teď ani Mladá Boleslav, kterou čeká předkolo Poháru UEFA.

„Velmi jsem si možnosti působit ve třetím týmu ligy považoval. Byla to pro mě pocta, ale důvody, proč jsem nabídku neakceptoval, si nechám pro sebe,“ vysvětlil Lavička.

„Chci působit v klubu, který bude mít ambice pohybovat se na nejvyšších místech tabulky. Cokoliv nového je pro mne výzvou. Nový tým, noví lidé... Ale teď si zřejmě dopřeji volno,“ uvedl Lavička.

ram, Právo

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..