Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Kalina definitivně přestoupil do Mladé Boleslavi

18. července 2007 10:33 - KLADNO

Fotbalový záložník Václav Kalina je definitivně hráčem Mladé Boleslavi, jejíž zástupci se ve středu domluvili na přestupu s funkcionáři Kladna. Oznámil to mluvčí klubu Miroslav Bureš. Kalina podepíše v novém klubu dvouletý kontrakt.

 

Sport.cz

Na Kalinově přestupu se oba kluby předběžně dohodly už koncem minulého týdne, v sobotu dokonce fotbalista dorazil do Rakouska na soustředění Mladé Boleslavi a v úterý odehrál také první zápas. Mezitím se ale přihlásily se zájmem o osmadvacetiletého hráče také Teplice, které údajně nabídly vyšší přestupovou sumu.

K dramatické změně však nakonec nedošlo, dnes oba kluby původní dohodu potvrdily. "Obě strany jsou spokojeny, spokojen je také fotbalista," řekl kladenský ředitel Aleš Pangrác.

Přestupová částka zůstane tajemstvím. Kladenští jen prozradili, že mohou profitovat z případného dalšího transferu. "A co je v tuto chvíli ještě důležitější - Boleslav uvolní do Kladna hráče, na kterých se ještě dohodneme," naznačil Pangrác, že na Kladno dorazí někteří fotbalisté z druhého klubu na hostování.

ČTK

  Ostrava - Jablonec dnes 18:00
20200224T18:00:00+0100
Ostrava vs. Jablonec
Ostrava vs. Jablonec
Ostrava
Jablonec

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..