V olomoucké Sigmě šije roušky i trenér Látal, fotbalisté je rozvážejí

4. dubna 2020 17:07 - Olomouc

Fotbalová Sigma Olomouc se v boji proti pandemii nového koronaviru zapojila do šití roušek. Na výrobě ochranných pomůcek se podílel i trenér Radoslav Látal, který věnoval finance na nákup látky v klubové modré barvě. Část roušek hráči A-týmu rozvezli prodavačkám do supermarketu a další várku rozmístí v příštích dnech také na jiných místech.

 

https://www.sigmafotbal.cz

"Chtěl bych poděkovat všem, kteří se na šití roušek podílejí. Zapojují se všichni, kdo mohou. Od pracovníků fanshopu, technického úseku, maséra, kustoda, pradleny po obchodního manažera, ekonomku nebo také trenéra A-týmu a některých hráčů. Jsem rád, že v této náročné době dokážeme společně myslet na ostatní a pomáhat tam, kde je to potřeba," uvedl pro klubový web marketingový manažer David Holly.

V pátek rozvezli první část roušek hráči Michal Vepřek a Martin Hála do olomoucké pobočky supermarketu Billa.

"Situace kolem šíření pandemie koronaviru nám není lhostejná. Paní prodavačky jsou v každodenním kontaktu s lidmi a určitě je potřeba, aby se chránily. Pokud jim můžeme pomoci alespoň tím, že jim pár roušek věnujeme, vždy to rádi uděláme," uvedl Hála.

ČTK

ČT sport Liberec - Brno dnes 20:00
20210514T20:00:00+0200
Liberec vs. Brno
Liberec vs. Brno
Liberec
Brno

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..