Zraněného gólmana Krbečka v Příbrami zastoupí Slavík z Teplic

1. října 2008 10:39 - PŘÍBRAM

V úterý, poslední den přestupního termínu, vyřešilo vedení příbramských fotbalistů otázku obsazení brankářského postu, na němž v neděli přišlo o zraněnou jedničku Lukáše Krbečka. Jeho místo do konce podzimní části první ligy zaujme Martin Slavík, který přichází z Teplic na hostování.

Příbramští museli citlivou otázku obsazení brankářského postu řešit poté, co si Krbeček v nedělním duelu proti Bohemians poranil po střetu s Tomášem Jablonským vazy v levém koleně.

"Mám natržené vazy a meniskus. Musím si asi tak na čtyři až šest týdnů od fotbalu odpočinout. Štve mě to, protože jsem zase začal chytat pravidelně ligu, a teď přijde tohle," citovaly internetové stránky příbramského klubu Krbečka, který do Příbrami přišel před sezonou na hostování z Plzně.

Středočeši brankáře shánět museli, na soupisce už měli jen pětatřicetiletého slovenského gólmana Mária Michalíka. Slavík šanci chytat v Příbrami uvítal, v Teplicích z role brankářské jedničky od nové sezony klesl až na pozici trojky za Tomáše Belice a novou posilu Michala Daňka.

 

ČTK

Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..