Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Krbeček a Lecjaks prodloužili v Plzni

11. prosince 2008 16:16 - PRAHA

Vedení fotbalové Viktorie Plzeň si pojistilo služby talentovaných mladíků Jana Lecjakse a Tomáše Krbečka i pro další sezóny. Osmnáctiletý obránce Lecjaks podepsal smlouvu na tři a půl roku, třiadvacetiletý útočník Krbeček pak na dva a půl. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

 

FC Viktoria Plzeň/Jaromír Pech

„Honza Lecjaks prodloužil smlouvu do 30.6.2012 a Tomáš Krbeček do 30.6.2011,“ řekl pro klubový web generální manažer Viktorie Adolf Šádek. Zároveň bylo ukončeno hostování libereckého Radka Hochmeistera a také Vítězslava Brožíka na severu Čech.

Plzeň je po šestnácti odehraných kolech na sedmé příčce ligové tabulky se ztrátou patnácti bodů na vedoucí Slavii. Krbeček nastoupil v šesti utkáních, ale ani jednou se gólově neprosadil. Lecjaks odehrál o jeden zápas více, když nastupoval především na začátku sezóny, ani on se však mezi střelce nezapsal.

jda, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..