Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Liga může opravdu začít! Druhé kolo testů neodhalilo žádný pozitivní případ

26. května 2020 14:39 - Praha
(Aktualizováno: 26. května 2020 15:02)

Druhé kolo testů na koronavirus u 30 z 32 fotbalových týmů z první a druhé fotbalové ligy neodhalilo žádný pozitivní případ. Obnovená sezona může naplno začít. Posledními celky, které absolvují druhou vlnu testování metodou PCR, budou druholigové týmy Brna a Ústí nad Labem, které se představí ve svém prvním utkání znovu rozehraného soutěžního ročníku až ve čtvrtek.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Všichni si oddychli. Fotbalová liga může naplno začít, druhé kolo testů dopadlo dobře.

Drtivá většina klubů druhé a všech šestnáct klubů nejvyšší soutěže absolvovala v minulých dnech druhé kolo testování na koronavirus. Z dosud vyhodnocených testů u celkem 30 klubů nebyl nalezen žádný pozitivní výsledek. Nic tedy nebrání týmům, aby se dnes a zítra zapojily do obnoveného programu obou soutěží.

O výsledku testů informovala Ligová fotbalová asociace ČR, která řídí profesionální soutěže.

Negativně dopadlo druhé testování i u týmů Mladé Boleslavi a pražské Slavie, které měly jako jediné z klubů po jednom pozitivním případu v první vlně testů. Oba celky se utkají dnes od 20:00, o dvě hodiny dříve začnou další tři ligové duely. Zbylé čtyři zápasy 25. kola jsou na programu ve středu.

Už v sobotu nastoupily k dohrávce 23. ligového kola Teplice s Libercem. Druhá liga začala pondělní předehrávkou 18. kola mezi Duklou a Jihlavou (2:1).

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..