Kapitán fotbalové Slavie Brabec prodloužil smlouvu o tři a půl roku

15. ledna 2009 13:55 - PRAHA

Kapitán fotbalistů Slavie Praha Erich Brabec ve čtvrtek na kondičním soustředění ve Špindlerově Mlýně prodloužil smlouvu. Mistrovskému klubu se upsal na tři a půl roku. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

„Jsme velice rádi, že Erich spojil svoji fotbalovou budoucnost se Slavií, přejeme mu, aby jako kapitán dovedl tým k obhajobě titulu a úspěchům v pohárové Evropě,“ nechal se slyšet generální ředitel klubu Petr Doležal.

Brabec měl z prodloužení smlouvy do června 2012 radost a vidí ho jako důležitý krok ve své kariéře. „Nový kontrakt beru jako ocenění práce, kterou jsem v klubu odvedl. Pro mě byly zatím ve Slavii největším úspěchem Liga mistrů a zisk titulu, nejvíce bych ale vyzdvihl pohodu v týmu, která nás dovedla k mistrovskému titulu,“ řekl základní kámen sestavy Karla Jarolíma Erich Brabec.

Zkušený obránce přišel do Slavie v červenci roku 2007, když si předtím vyzkoušel řadu zahraničních angažmá. Hrával například ve Vladikavkazu, Dynamu Moskva či ve švýcarském Aarau. V sešívaném dresu odehrál 40 ligových zápasů, v nichž si připsal jednu branku. Na podzim nechyběl v sestavě sešívaných ani jednu minutu jak v lize, tak v evropských pohárech.

jda, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: