Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Kadlec zná trest za vyloučení, na kobereček půjdou i vedoucí a mluvčí Slovácka

4. června 2020 16:11 - Praha
(Aktualizováno: 4. června 2020 16:41)

Nechal se vyprovokovat Kuchtou, jeho tým pak oslabení nezvládl. Michal Kadlec ze Slovácka tedy musel počítat s trestem. Za vyloučení v Liberci dostal stop na 2 kola fotbalové ligy, polovinu si již odpykal v týdnu.

 

Radek Petrášek, ČTK

Duel u Nisy byl vcelku hektický, Slovácko cítilo křivdu. Disciplinární komise zahájila řízení také s vedoucím týmu Veliče Šumulikoskim a s tiskovým mluvčím Markem Jurákem za nesportovní chování.

Slovácku bylo málo platné, že mu komise rozhodčích dala za pravdu a Liberec podle ní opravdu neměl kopat penaltu, z níž Slovan vyrovnal na 1:1.

Liberec podle komise neměl proti Slovácku kopat penaltu

Naopak Kadlecovo vyloučení těsně před pauzou označila komise za správné. Liberec v přesilovce otočil zápas a po vítězném gólu v 90. minutě vyhrál 3:1.

Za osm žlutých karet si dvakrát nezahrají Milan Rundič (Karviná) a Ladislav Krejčí (Sparta). Jednou za čytři napomenutí stojí Jan Žídek, Václav Juřena (oba Opava) a Michal Hubínek (Mladá Boleslav).

Disciplinárka pak zahájila řízení také s Baníkem Ostrava za nesportovní chování fanoušků (použití pyrotechniky) v utkání proti Zlínu.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..