Boleslavský fotbalista Kysela je na šest týdnů mimo hru

31. ledna 2009 14:18 - BELEK

Ofenzivní záložník či útočník fotbalistů Mladé Boleslavi Jan Kysela se musí připravit přibližně na šestitýdenní nucenou pauzu. Dvaadvacetiletý hráč si v pátečním přípravném utkání proti druholigovému ukrajinskému celku FK Dněstr přivodil těžký výron v kotníku.

Zranění odhalilo sobotní vyšetření v tureckém Beleku, kde jsou Středočeši na soustředění. Kysela tak určitě zmešká start jarní části ligy za tři týdny.

Kyselovu nucenou pauzu odhadl lékař mladoboleslavských fotbalistů Miroslav Sinkule. Podle něj naštěstí pro Kyselu alespoň nejsou poškozené vazy a kosti. "Podobně velký výron jsem měl, když jsem přešel z dorostu mezi dospělé a na umělé trávě hrál za Mladou Boleslav proti Drnovicím," citovaly internetové stránky klubu Kyselu.

Na páteční přípravný duel proti Ukrajincům hráč nebude vzpomínat rád. Kromě poranění kotníku ještě přišel o zub po zásahu jednoho z protihráčů. Výron kotníku si boleslavský fotbalista přivodil kuriózně: stalo se tak poté, co Kyselu trefil odkop gólmana. Míč sice pak doskákal do sítě, ale rozhozený Kysela si při pádu kotník pochroumal.

ČTK

ČT sport Odloženo Pardubice - Slovácko
20210305T18:00:00+0100
Pardubice vs. Slovácko
Pardubice vs. Slovácko
Pardubice
Slovácko

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: