Rýdel přišel o hattrick, první gól Zlína vstřelil Vyskočil

15. března 2009 16:29 - PRAHA

Zlínský fotbalista Filip Rýdel nakonec o svoji radost z prvního ligového hattricku přijde. Jeho první gól v sobotním duelu proti Liberci (3:3) totiž dnes pracovní skupina fotbalového svazu pro statistiku přisoudila spoluhráči Martinu Vyskočilovi. Oznámil to předseda komise Jakub Konečný.

Na stadiónu bezprostředně po utkání vládla euforie, neboť málokdy se stane, aby v jednom zápase dva hráči zaznamenali hattrick, přičemž o ten hostující se postaral Andrej Kerič.

Ale po prostudování videozáznamu komise dnes došla k jednoznačnému názoru, že za Zlín vstřelil Rýdel pouze dva góly. "Při prvním gólu totiž prokazatelně změnil směr míče Vyskočil," vysvětlil Konečný.

Na Keričových gólech se nic nezměnilo a jeho bilance v české lize zatím nemá srovnání. Chorvatský útočník ve třiceti odehraných duelech zaznamenal šestnáct branek.

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..