Kvůli bitce v Jablonci byl obviněn další fanoušek

19. března 2009 12:07 - JABLONEC NAD NISOU

Komisař obvinil z rvačky a výtržnictví dalšího fotbalového chuligána, který se popral v Jablonci nad Nisou po nedělním prvoligovém utkání mezi domácím klubem FK Baumit a pražskou Slavií. Jednadvacetiletému fanouškovi Jablonce hrozí až dva roky vězení.

"Sedm fanoušků jsme obvinili ze stejných trestných činů již v pondělí. U osmého jsme museli počkat. Při potyčce se mu přitížilo a záchranná služba ho převezla do nemocnice. Obvinění mohl převzít až ve chvíli, kdy se jeho zdravotní stav zlepšil," uvedla pro ČTK policejní mluvčí Dagmar Sochorová.

Trestnímu stíhání čelí kvůli bitce čtyři fanoušci Slavie a čtyři příznivci Jablonce. Nedaleko stadionu Na Střelnici se pralo celkem 14 chuligánů, nikdo z nich neutrpěl zranění. Proti fanouškům zasáhli okamžitě po rozpoutání rvačky příslušníci pořádkové jednotky, takzvaní těžkooděnci, a další policisté.

Chuligáni byli ve věku zhruba 17 až 34 let a vrhli se na sebe okolo 22:30 na křižovatce Pražské a Květinové ulice. Tam se do sebe pustilo pět fanoušků Slavie a devět fanoušků Jablonce. Podle Sochorové se vzájemně vyprovokovali.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..