Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Lídr Slavie nastavil druhé hvězdě vlastní tělo!

13. července 2020 12:32 - Praha

Trenér Jindřich Trpišovský splnil sobě i klubu velký sen. Ziskem jubilejního 20. mistrovského titulu zajistil fotbalové Slavii druhou hvězdu na sešívaný dres. Objeví se na něm ovšem až v příští sezoně. A klíčovému záložníkovi červenobílých se tak dlouho čekat nechtělo. Rumunský reprezentant Nicolae Stanciu si ji na levou nohu nechal vytetovat okamžitě.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Titul jistě obhájili, sešívané dresy se tak brzy vyšperkují.

„Na druhou hvězdu jsem myslel již před loňským titulem. Cítil jsem, jak je mužstvo silné, měl jsem to strašně v hlavě. Dokázali jsme navázat na lidi před námi, kteří nasbírali předchozí tituly, hráče i trenéry," vyznal se šťastný kouč Jindřich Trpišovský bezprostředně po vítězství nad Plzní, jež o obhajobě již tři kola před koncem ligy definitivně rozhodlo.

Dvě hvězdy budou slávistické dresy zdobit až od nového ročníku.

Na Letné vyhrožovali Stanciuovi smrtí, on zase skandoval: Smrt Spartě. Jaký je jeho vztah k rivalovi?

Nicolae Stanciu si ovšem pospíšil a nechal si vytetovat mistrovskou kérku hned. Tvoří ji postavička Son Goka, kladného hrdiny z kresleného seriálu Dragon Ball, a pod ním číslo 7 z hráčova dresu a dvě slávistické hvězdy. V jedné nápis SKS a ve druhé číslice 20 odkazující na počet titulů klubu.

Stanciu, který ještě předloni na podzim nosil kapitánskou pásku ve Spartě, se tak již navždy identifikoval s jejím rivalem...

dos, Sport.cz

Líbí se Vám tetování, které si nechal zvěčnit na levou nohu Nicolae Stanciu?


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..