Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Hušbauer by měl přestoupit do Famagusty

24. července 2020 18:06 - Famagusta

Fotbalista Josef Hušbauer by po konci angažmá v pražské Slavii měl přestoupit do kyperského Anorthosisu Famagusta. Podle mluvčího klubu Savvase Pilakutase čekají třicetiletého českého záložníka zdravotní testy a pokud jimi projde, podepíše smlouvu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Jeho fotbalový životopis je vzrušující. Je v dobrém věku a věříme, že na základě svých statistik bude schopen týmu pomoci. Doufáme, že se snadno adaptuje a pomůže, jak bude chtít trenér," řekl mluvčí rozhlasové stanici Super Sport FM. "Možná jsme malinko překročili náš finanční rámec, ale je to hráč, který může být rozdílový," dodal.

Hušbauer skončil ve Slavii po čtyřech a půl letech, přestože měl v klubu ještě na rok smlouvu. Už na jaře hostoval v Dynamu Drážďany, s nimiž sestoupil z druhé německé ligy. Bývalý hráč Sparty si vyzkouší třetí zahraniční angažmá, v minulosti působil také v italském Cagliari.

Z hostování v Drážďanech se sice Hušbauer vrátil, Slavii ale opouští a míří na Kypr

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..