Živě

Král je zpět! hlásí Srbové. Kanga se vrací do Crvené zvezdy Bělehrad

29. července 2020 23:25 - Bělehrad
(Aktualizováno: 29. července 2020 23:45)

Sparťanskou kapitolu uzavřel, aniž by klubu odpověděl na vylepšenou nabídku prodloužení smlouvy. Fotbalista Guélor Kanga se podle srbských médií vrací z pražského klubu zpět do Crvené zvezdy Bělehrad. Devětadvacetiletému gabonskému záložníkovi vypršela na Letné smlouva a s vedením se nedohodl na nové. Je tedy volným hráčem, podle srbských médií ho klub nalákal na roční plat přes 13 milionů korun a tříletou smlouvu. Crvená zvezda přestup avizuje hádankovým tweetem, oznámen nejspíš bude již ve čtvrtek.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Fanoušci Sparty doufali, že produktivní Afričan na Letné zůstane. Během jara se ostatně držel za klubový znak na dresu a dával posunky najevo, že chce v rudých barvách pokračovat.

Měl však pletky také s Trabzonsporem, a když mu turecká varianta padla, obrátil svou pozornost do Srbska.

Na instagramu svými příspěvky avizoval možný návrat do Crvené zvezdy, odkud do Sparty předloni v lednu přišel.

Spartě ještě Kanga neodpověděl, v Srbsku už ho vítají

„Král je zpět! Kanga se chystá vrátit do Crvené zvezdy, která dokázala atraktivními finančními podmínkami přesvědčit svého bývalého hráče, aby se vrátil na Marakanu,“ hlásí srbský Blic.

Server uvádí, že vedle ročního platu v přepočtu přes 13 milionů korun bude mít Kanga vypsané také bonusy - 300 000 eur v případě postupu do Ligy mistrů, který by byl pro CZ třetí po sobě jdoucí účastí ve skupinové fázi elitní soutěže. Kdyby se nezdařil, tak postup do Evropské ligy by byl ohodnocen prémií 100 000 eur. A stejnou také za zisk mistrovského titulu.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..