Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Tři sešívaní jsou na odchodu! Hilál už trénuje s Libercem

4. srpna 2020 10:46 - Praha
(Aktualizováno: 4. srpna 2020 18:55)

Hodně nakupují, proto budou v Edenu také zužovat početný kádr. Fotbalisté mistrovské pražské Slavie odjeli na herní soustředění do Rakouska. S týmem nebudou Jaroslav Zelený, Júsuf Hilál a Jakub Hromada. Trojice se nevešla do užšího výběru hráčů a jak klub na svém webu avizuje, měla by v následujících dnech zamířit na hostování.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Žádná senzace se nekoná. Sešívaní v úterý ráno odjeli na herní soustředění do rakouského Laa an der Thaya. Do užšího kádru, který odehraje čtyři utkání, se vešlo 28 hráčů.

Trenér Jindřich Trpišovský má k dispozici celkem 28 hráčů - z toho 24 do pole a 4 brankáře.

Ve výpravě nechybí ani čtveřice letních posil - Ondřej Karafiát, Jan Kuchta, Michal Beran a Tomáš Malínský. V kádru jako čtvrtý gólman figuruje také teprve sedmnáctiletý brankář Matyáš Vágner.

Smůlu naopak mají Jaroslav Zelený, Júsuf Hilál a Jakub Hromada. Tři hráči, kteří zůstali doma, odejdou na hostování.

Hilál by měl působit v Liberci. Podle twitteru severočeského celku se sedmadvacetiletý bahrajnský útočník již zapojil do přípravy Slovanu a oba kluby jednají o jeho hostování. Z Edenu do Liberce už přišli na hostování Jakub Jugas, Jan Matoušek a Daniel Kosek.

Vzhledem k aktuální koronavirové situaci ve střední Evropě se zápasy odehrají za zavřenými dveřmi bez přítomnosti diváků.

„Samozřejmě nás to směrem k fanouškům mrzí, ale po domluvě s organizátory zápasů a soupeři došlo k tomuto rozhodnutí. Musíme minimalizovat jakákoliv rizika před startem domácí soutěže i evropských pohárů, protože nařízení UEFA budou poměrně striktní. Kvůli koronavirové situaci znovu zavádíme v klubu řadu dalších opatření," vysvětluje tiskový mluvčí Michal Býček.

dos, Sport.cz

ČT sport Ml. Boleslav - Jablonec dnes 18:00
20200921T18:00:00+0200
Ml. Boleslav vs. Jablonec
Ml. Boleslav vs. Jablonec
Ml. Boleslav
Jablonec

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..