Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Obránce Helešic přestoupil do Opavy

18. srpna 2020 10:49 - Opava

Obránce Matěj Helešic přestoupil do Slezského FC. Krajní bek, jenž na jaře v Opavě hostoval z Baníku Ostrava, podepsal s opavským klubem smlouvu do 30. června 2023.

 

„Je to mladý hráč, ve kterém vidíme velký potenciál. Jsem rád, že se nám podařilo tento transfer dotáhnout do konce," těší opavského trenéra Radoslava Kováče.

„Poslední dva, tři roky strávil na hostování a jsem rád, že teď už jsem kmenovým hráčem Opavy. Dostávám tady příležitost hrát. Jsem rád, že to takhle dopadlo," pochvaluje si Helešic.

„Jsem v Opavě po příchodu pana Kováče maximálně spokojený. Je komunikativní trenér, který se pořád s každým baví. Ví, co chce hrát a myslím, že to na naší hře bude poznat," tvrdí krajní obránce.

Helešic v nejvyšší soutěži sehrál za Baník Ostrava, České Budějovice a Opavu celkem 28 utkání, gól v lize 23letý fotbalista ještě nedal.

tom, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..