Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Karviná získala ofenzivní eso. Přichází bývalý reprezentant Papadopulos

18. srpna 2020 17:08 - Ostrava

Po téměř dvanácti letech se na české ligové trávníky vrátí 35letý útočník Michal Papadopulos. Ostravský rodák a bývalý hráč Baníku Ostrava se v Karviné dohodl na ročním kontraktu.

 

MFK Karviná

„Rozhodla především rodina. Dlouho jsem byl v zahraničí, a přestože jsem měl v Kielcích ještě na rok platnou smlouvu, domluvili jsme se na jejím rozvázání. Chtěl jsem už být blízko domova a Karviná je od Ostravy, kde bydlím, kousíček. Po týdnu to tady na mě v klubu udělalo po mnoha stránkách velmi dobrý dojem a o to snazší bylo moje rozhodování," uvedl Papadopulos, jenž oblékal Leverkusenu, Heerenveenu či polských týmů Lubin a Gliwice, kde strávil posledních devět let.

„Jsme opravdu rádi. Michal je vynikající útočník, u soupeřů určitě bude mít respekt, je to osobnost. Věřím, že nám svými zkušenostmi ze zahraničí pomůže na hřišti i v kabině," uvedl na adresu hráče, který v české lize odehrál za Baník a Mladou Boleslav 80 utkání, v nichž vstřelil 19 gólů, sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Rosa na plac!? Sparta teď není blízko žádnému příchodu ani odchodu

V české lize oblékne Papadopulos dres třetího klubu – s Baníkem Ostrava získal v sezoně 2004/2005 Pohár ČMFS, jednu sezonu strávil v Mladé Boleslavi. V sezóoně 2018/2019 získal s polským týmem Piast Gliwice svůj jediný mistrovský titul, ke kterému pomohl pěti trefami. Poslední „koronavirovou" sezonu byl hráčem Korony Kielce, ovšem tento tým z Ekstraklasy sestoupil.

Cítím, že jsme silnější a dokážeme dávat góly, pochvaluje si Kozel

tom, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..