Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Další hostování, Slavia posílá svého Neuera do Dánska

18. srpna 2020 17:50 - Praha
(Aktualizováno: 18. srpna 2020 18:34)

Brankář Martin Vantruba odchází z fotbalové Slavie na roční hostování s opcí do dánského Nordsjaellandu. Sešívaní zprávu přinesli na twitteru.

 

slavia.cz

Jakmile se přesunul do kabiny áčka Spartaku, začali mu říkat Trnavský Neuer. Mladý gólman neskrývá, že slavný Němec z Bayernu Mnichov je jeho brankářským vzorem. „Obdivuji Manuela Neuera. Většina kluků mi říká, že jsem mu podobný. Asi i proto mám k němu blízko,“ netají Martin Vantruba, který se v lednu 2018 stal kmenovým hráčem Slavie.

Dnes dvaadvacetiletý Vantruba tehdy podepsal v Edenu smlouvu do roku 2022. Jarní část sezony 2017/18 ještě strávil v Trnavě, které pomohl ke slovenskému titulu. Poté hostoval v Podbrezové, Žiaru nad Hronom a Příbrami, start v nejvyšší české soutěži si ale někdejší mládežnický reprezentant nepřipsal.

Nyní se přesouvá na další štaci, bude působit v dánském Nordsjaellandu, kam ho Slavia pustila na roční hostování s opcí.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..