Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Posila z Wolverhamptonu! Karviná získala slovenského reprezentanta do 21 let

28. srpna 2020 18:13 - Praha
(Aktualizováno: 28. srpna 2020 18:24)

Karviná získala na roční hostování z Wolverhamptonu slovenského fotbalového reprezentanta do 21 let Christiána Herce. Jednadvacetiletý záložník strávil minulou sezonu v Plzni, za kterou nastoupil v jediném ligovém zápase.

 

Profimedia.cz

"V Plzni jsem toho moc neodehrál, proto věřím, že tady v Karviné budu víc vytížený. Moc se těším," řekl Herc klubovému webu.

S týmem Karviné už několik dní trénoval a čekal na vyřešení formalit. "Byl to složitý a náročný proces. Vše se podařilo administrativně dotáhnout opravdu až dnes odpoledne, i když Wolves oznámil hostování Christiána už na začátku tohoto týdne. Věřím, že u nás prokáže své kvality a týmu pomůže. Je to velice dobrý fotbalista, navíc kapitán slovenské jednadvacítky," uvedl sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Hořká hříčka osudu. Plzeň sejmul borec, který měl kopat za Slavii

Herc odešel do Wolverhamptonu ještě v mládežnickém věku v roce 2015 z Nitry. Za A týmu anglického klubu si dosud nezahrál. V sezoně 2018/2019 hostoval v Dunajské Stredě.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..