Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Rošáda ve fotbalové Slavii: Jarolím se prý vrátí

27. dubna 2010 10:14 - PRAHA

Slavia údajně chystá ještě před skončením ligového ročníku velké změny. K mužstvu by se měl vrátit jako kouč Karel Jarolím a naopak z vedení odejít stávající generální ředitel Petr Doležal. Právu to sdělil zdroj blízký vlastníkům klubu, který si nepřál být jmenován. Vedení chce nyní vše udržet pod pokličkou, mužstvo stále bojuje o evropské poháry. Z ligy už se do Evropy probojovat nemůže, zbývá jen Ondrášovka Cup.

 

Petr Sznapka, ČTK

„Je možné i to, že se Jarolím vrátí. Já jsem přišel na výpomoc,“ připustil současný trenér František Cipro, když byl dotázán, zda zůstane na lavičce i po skončení jara. V Edenu měl na starosti skauting a v kádru by údajně muselo dojít k velkým změnám. Jenže chybějí peníze.

I tak má v létě dojít v mužstvu k výrazné obměně, vzhledem k vážnému zranění Hlouška však majitelé nepředpokládají velký prodej. V Edenu se prý bude i víc šetřit, dodal zdroj. Nechtěl však potvrdit informaci, že už nyní hráči nedostávají peníze včas.

Karel Felt, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..