Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Fotbalisté Brna zahájili přípravu bez nemocného kouče Večeři

3. ledna 2011 12:53 - BRNO

Bez kouče Karla Večeři, který na sklonku roku podstoupil chirurgický zákrok a je stále hospitalizován, odstartovali terénním výběhem na medláneckém letišti zimní přípravu fotbalisté předposledního týmu tabulky Zbrojovky Brno. Tréninky vedou zatím asistenti Petr Čuhel a Milan Duhan, kteří přivítali v kádru prvního nového hráče. Na půlroční hostování zamířil do Zbrojovky pětadvacetiletý plzeňský brankář Lukáš Krbeček.

Další novou tváří v brněnském kádru je slovenský středopolař Martin Maroši z Třince, jehož případné brněnské angažmá je ale teprve v jednání a zatím smlouvu neuzavřel. Po podzimní části ligové soutěže opustilo brněnský kádr už dvanáct hráčů. Posledním je Tomáš Michálek, který ukončil ve Zbrojovce své hostování. Naopak Filip Rýdel prodloužil své hostování do konce sezony.

"Na tréninku jsme měli kromě jednadvaceti hráčů základního kádru ještě několik dalších na zkoušku. Netrénovali pouze Andrej Hodek, který chodí po operaci zánártní kůstky o berlích a po operaci očí zatím individuálně trénuje Martin Husár," řekl asistent Čuhel.

Oproti původnímu plánu se změnil program herní přípravy. Místo do Nymburka odcestují Brňané 4. února k desetidennímu soustředění do Turecka, kde plánují odehrát čtyři zápasy. Do zápasové přípravy vstoupí Zbrojovka v sobotu dvěma utkáními Tipsport ligy v Brněnských Ivanovicích, kde se od 10:00 hodin střetne z Olomoucí a od 14:00 s Dubnicí. Už ve středu na brněnské fotbalisty čeká tréninkové modelové utkání s třetiligovou Líšní. "Budeme chtít hlavně prověřit adepty na nové posily. Jsme si vědomi toho, že potřebujeme kádr vhodně doplnit," poznamenal Čuhel.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..