Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Příbram začala přípravu s takřka nezměněným kádrem

3. ledna 2011 16:04 - PŘÍBRAM

Se třemi změnami oproti podzimnímu kádru v pondělí vstoupili do přípravy před jarní sezonou fotbalisté Příbrami. K týmu se připojil americký útočník Brian Ackley, kterého Středočeši získali již na konci uplynulého roku. Naopak z hostování se do svých mateřských klubů vrátili záložník Tomáš Borek a David Belán.

 

Vladislav Galgonek, ČTK

Borek v Příbrami hostoval z Plzně a Belán, který se zatím do ligového A-týmu neprosadil, z pražského Motorletu. O jejich případném návratu k Litavce se rozhodne v dalších dnech.

Trenér Roman Nádvorník chce přes zimu vyztužit příbramský tým o tři nové hráče do zálohy a do útoku. První ofenzivní posilou je Američan Ackley. "Je to zajímavý typ hráče, kterých na našich trávnících moc neběhá. Je urostlý, navíc důrazný do vápna. Díky tomu jsme si řekli, že jej zkusíme a budeme s ním spolupracovat," uvedl Nádvorník.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..