Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Bohemians 1905 zaplatili dluh Teplicím a mají uvolněné přestupy

21. února 2011 14:03 - PRAHA

Fotbalisté Bohemians 1905 uhradili Teplicím dlužnou částku za přestup Jana Štohanzla a arbitrážní komise ČMFS jim uvolnila přestupy. Pražský celek tak může jako posily zaregistrovat Michala Sedláčka z Mladé Boleslavi a Josefa Marka ze Struhařova. Bohemians 1905 o tom informovali na svém webu.

 

Radek Petrášek, ČTK

Klokani měli pozastavené přestupy od 4. ledna, kdy arbitrážní komise vyslyšela Teplice, které si stěžovaly na dluh za Štohanzlův přestup. Jako důvod prodlení splátek vršovický klub uvedl, že sám má pohledávky u jiných celků.

"Dlužnou částku jsme ale už uhradili na účet Teplic, jak stanovila arbitrážní komise. Tímto odblokováním přestupů se vytvořil prostor jak pro plánované příchody dvou hráčů na hostování, tak pro udržení pozic Bohemians 1905 na fotbalovém trhu," uvedl ředitel klubu Ladislav Valášek.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..