Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Vedení fotbalové Slavie zatím o osudu Dembélého nerozhodlo

26. dubna 2011 18:48 - PRAHA

Vedení fotbalové Slavie zatím nerozhodlo o dalším osudu záložníka Bassiroua Dembélého, který se v médiích ostře vyjádřil k poměrům a ke své situaci v zadluženém pražském klubu a na základě toho chyběl v nominaci na pondělní ligový duel na hřišti Plzně.

 

Petr Hloušek, Právo

"O Bassirouovi dnes odpoledne jednalo představenstvo klubu, žádné rozhodnutí ale zatím nepadlo. Je to otevřené," řekl ČTK slávistický mluvčí Ondřej Zlámal.

Jednadvacetiletý malijský středopolař si v rozhovoru mimo jiné postěžoval, že mu klub dluží čtyři měsíce výplaty a že s ním přestal komunikovat slávistický trenér Michal Petrouš. Kouč Pražanů ho následně nenominoval k utkání v Plzni, ale popřel, že by ho vyřadil z kádru.

"Z kádru určitě vyřazen nebyl, jen jsem ho nenominoval k zápasu na základě nevybíravých vyjádření v tisku," uvedl Petrouš v pondělí večer po zápase na západě Čech.

Žádný výrazný posun zatím podle Zlámala nenastal při hledání nového slávistického investora. Generální ředitel pražského celku Miroslav Platil přitom v deníku Sport uvedl, že dnes by měl údajný současný vlastník Slavie Antonín Franc představit příštího majitele klubu. "Nejsou žádné nové informace," uvedl Zlámal.

Podle informací ČTK dnes nedošlo ani k plánované schůzce mezi Francem s Platilem a předsedou ČMFS Ivanem Haškem. Obě strany zůstávají v telefonickém spojení.

Slávističtí zástupci se s šéfem fotbalového svazu setkali poprvé ve čtvrtek, kdy předložili projekt na záchranu klubu a kroky k tomu, aby vršovický tým získal profesionální licenci pro příští ligovou sezonu. K tomu potřebuje Slavia uhradit hráčům dluhy ve výši asi deseti milionů korun.

ČTK

  0:1 Budějovice - Příbram 0:1 19. min
20210120T16:00:00+0100
Budějovice vs. Příbram
Budějovice vs. Příbram
Budějovice
Příbram
  0:0 Ostrava - Slovácko 0:0 18. min
20210120T16:00:00+0100
Ostrava vs. Slovácko
Ostrava vs. Slovácko
Ostrava
Slovácko
  Opava - Sparta dnes 18:00
20210120T18:00:00+0100
Opava vs. Sparta
Opava vs. Sparta
Opava
Sparta

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..