Zdecimovaná Sparta přišla o další oporu, Kotal má aspoň rekord

24. listopadu 2020 12:27 - Praha
(Aktualizováno: 24. listopadu 2020 12:56)

Jeho vyloučení v nastavení už na šokující porážku nemělo zásadní vliv. Červená karta pro reprezentanta Davida Pavelku je ovšem dalším letenským mínusem zpackaného výročního duelu s Českými Budějovicemi (2:4). Sparta přišla pro příští ligový duel v Teplicích o další oporu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Hned osm hráčů Spartě chybělo už proti Českým Budějovicím. V neděli v Teplicích může být situace trenéra Kotala ještě složitější. David Pavelka dostal od disciplinární komise podle očekávání stop na jedno soutěžní utkání.

Letenského kouče za dané situace sotva potěší rekord, který překonal. Václav Kotal se stal ve věku 68 let, jednoho měsíce a 20 dnů historicky nejstarším aktivním trenérem v nejvyšší soutěži. Překonal Františka Cipra.

Liberec zase na příští kolo přišel o produktivního Jhona Mosqueru, který v derby s Jabloncem vyfasoval čtvrtou žlutou kartu v sezoně.

Disciplinárka zahájila řízení s druholigovou Líšní za porušení opatření LFA v souvislosti s covid-19 v utkání proti Chrudimi.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Sportcz (@sport.cz_ig)

Sledujte Sport.cz také na Instagramu>>>

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: