Rubriky:

FORTUNA:LIGA

SESTAVA KOLA: Zbojníci ze Slovácka, zázračná kometa a ožívající hvězda

21. prosince 2020 14:39 - Praha

Dokonale potvrdili pověst týmu, který se dokáže vytáhnout proti silným soupeřům. Hráči Slovácka doma rozcupovali Plzeň a mohou jen litovat, kde by byli, pokud by nerozdali tolik bodů slabším... Hned čtyři zbojníci figurují v ideální sestavě 13. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz. Dva hráče po hladkém vítězství nad Mladou Boleslaví dodal Liberec.

 

Sport.cz s použitím webových stránek klubů

Minule Viktorka nandala sedm gólů Teplicím, tentokrát sama čtyřikrát inkasovala... Ústřední postavou Slovácka byl záložník Sadílek, proti svým bývalým spoluhráčům se ovšem vytáhl také Petržela a do kanonády se z obrany zapojili Kalabiška a Hofmann.

Simův zázrak nekončí, hvězda Slavie gólem a asistencí rozhodla také vršovické derby. V Jablonci zase ožívá sláva internacionála Pilaře, proti Jihočechům si připsal vítězný gól. Liberec si hladce poradil s Mladou Boleslaví, k oporám Slovanu patřili Hromada s Rabušicem.

Do jedenáctky se tlačilo hned několik brankářů, přednost dostal zkušený Laštůvka z Baníku, který zaperlil proti Olomouci. Parádním vítězným gólem se proti Brnu prezentoval teplický Kučera, stoper z nouze. Bartošák trefil Karviné výhru v Příbrami.

Sestava 13. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz:
Laštůvka (Ostrava) - Kalabiška (Slovácko), Kučera (Teplice), Hofmann (Slovácko) - Sima (Slavia), L. Sadílek (Slovácko), Hromada (Liberec), Petržela (Slovácko) - Bartošák (Karviná), Rabušic (Liberec), Pilař (Jablonec).
dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..