Sparťan Kadlec podstoupil operaci kotníku, závěr přípravy stihne

30. prosince 2011 11:32 - PRAHA

Fotbalista Sparty Václav Kadlec podstoupil během vánočních svátků plánovanou operaci kotníku, s nímž měl delší dobu problémy. Součástí operace bylo také vyčištění menisku. Chybět bude několik týdnů, Sparta ale předpokládá, že stihne konec zimní přípravy.

 

Petr Horník, Právo

Informaci potvrdil mluvčí Sparty Ondřej Kasík. "Vašek během Vánoc podstoupil plánovanou operaci kotníku. Doba léčení je odhadována v řádech týdnů, bylo to ale plánované tak, aby stihl závěr zimní přípravy," řekl Kasík.

Devatenáctiletý Kadlec patří k největším nadějím českého fotbalu, má za sebou už i start a gól v reprezentaci. Za Spartu dosud odehrál 78 zápasů, z toho 12 během podzimu, v jehož závěru patřil mezi klíčové hráče letenského klubu a v posledních šesti duelech dal tři góly.

Kvůli operaci nyní přijde o většinu přípravy, která bude probíhat pod vedením nového generálního sportovního manažera Sparty Jaroslava Hřebíka.

ČTK

  Sparta - Plzeň dnes 18:00
20210512T18:00:00+0200
Sparta vs. Plzeň
Sparta vs. Plzeň
Sparta
Plzeň

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..