Živě

Příbram ještě nic nevzdává

1. května 2021 18:25 - Příbram

Po výhře v Karviné potřebovala Příbram doma s Jihočechy potvrdit šanci na záchranu vítězstvím. Nezískala však ani bod, když navíc Pilík neproměnil penaltu. Šance na udržení v nejvyšší soutěži se tak opět ztenčila.

 

Miroslav Chaloupka, ČTK

„Znovu stejný scénář jako v předchozích domácích zápasech. Do zápasu jsme nevstoupili dobře, probrali jsme se až po inkasovaném gólu. Podle mě jsme pak byli lepší, ale nedokázali jsme si vytvořit šance, byli jsme málo agresivní, z naší strany to bylo hodně upracované. Nedali jsme penaltu, na rozdíl od hostů se nám nepovedl tak jako jim trestný kop," shrnul hlavní příčiny porážky kouč domácích Jozef Valachovič.

Velký problém Příbrami je, že body z venkovních zápasů nedokáže doma potvrdit. „Ve třech domácích zápasech jsme nedali gól. Vytváříme si málo šancí, doplácíme na chyby. Neproměněná penalta je pochopitelně nepříjemná, ale rozhodně nás nesrazila. I po změně stran jsme byli aktivní, hráči moc chtěli, ale znovu jsme si nevytvořili žádnou příležitost. Chyběla nám kvalita," konstatoval.

Jihočeši ukončili sérii bez vítězství, Příbram dál v propadlišti

Zbývají čtyři kola a Příbram jede v tom nadcházejícím do Plzně. „Nic nevzdáváme, na Plzeň se připravíme co nejlépe. Je to silný soupeř, má formu, ale když jsme jeli do Zlína a Karviné, také nikdo nevěřil, že bychom tam mohli vyhrát. Musíme se však zlepšit ve finální fázi a dostat se do zakončení," pravil odhodlaně Valachovič.

kft, Sport.cz, Právo

  Teplice - Slavia dnes 19:00
20210730T19:00:00+0200
Teplice vs. Slavia
Teplice vs. Slavia
Teplice
Slavia

Časová osa: Fortuna liga

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..