Tvrdík potrestal fanoušky za házení kelímků. Jaký je verdikt?

26. srpna 2021 10:00 - Praha

Polehávání fotbalistů soupeře, sporné situace a následně letící kelímky. Není to poprvé, kdy Slavia platí pokutu od UEFA za to, že část fanoušků neudrží emoce na uzdě a na hrací plochu hází předměty, které tam nemají co dělat. Stalo se tak i v utkání 3. předkola Ligy mistrů proti Ferencvárosi. Ke smůle těch, kteří se provinili, je ale Slavie ztotožnila pomocí kamer a boss Jaroslav Tvrdík už dokonce zveřejnil trest.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Emoce k fotbalu patří, pivo na hrací plochu jen stěží. Podmínečný zákaz vstupu na stadion a náhradní plnění místo finančních sankcí. Tak zní Tvrdíkův verdikt nad fanoušky, kteří před půl měsícem házeli v Edenu na hráče Ferencvárose kelímky s pivem.

Klub z Vršovic za to vyfasoval pokutu od UEFA. Není to poprvé, kdy Slavia pyká za podobné prohřešky. Čtvrtfinálový zápas Evropské ligy proti Chelsea se v roce 2019 odehrál před uzavřenou tribunou Sever a také to bylo kvůli létajícím nápojům.

Vedení sešívaných už kvůli tomu došla trpělivost a vůči hříšníkům se rozhodla postupovat represivně.

pb, Sport.cz

Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..