Spor mezi kotlem a hráči. Bohemka se strachovala o podporu fanoušků

12. dubna 2014 11:44 - Praha

„Nechodíte poděkovat fanouškům? Jděte někam,“ hulákal nazlobený příznivec Bohemians 1905 před kabinami v Ďolíčku. Klub, který je vzorem, co se vztahů s fanoušky týče, zasáhl po vítězství nad Teplicemi spor. Mezi hráči a kotlem, který nesl hodně nepříznivě, že jej fotbalisté po zápase „vypustili“, namísto děkovačky totiž zamířili rovnou do kabin.

 

Vít Šimánek, ČTK

Důvod? „Šlo o reakci na událost po posledním venkovním utkání v Olomouci," uvedl tiskový mluvčí Bohemians 1905 Tomáš Mutinský. Po utkání na Hané se totiž při děkovačce otočili fanoušci k hráčům zády, neunesli porážku 1:2. V pátek jim to hráči vrátili. Nakonec se však na trávník z kabiny vrátili, po vzájemné diskuzi byly hrany obroušeny. „Kluci si to vyříkali, všechno je v pořádku," podotkl Mutinský.

Zelenobílí usilují o záchranu, přijít o podporu fanoušků by pro ně mohlo být fatální. „Jednoznačně potřebujeme být s fanoušky na jedné lodi. Je dobře, že se to vyřešilo, doufejme, že nás budou fanoušci podporovat dál. Že mají jiný pohled na fotbal, je možné, každý se na to dívá z toho svého. Pohled fanouška je takový, že chce vidět góly a vítězství svého mužstva, jinak je nespokojený," dodal Klusáček.

neu, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga 2021/22

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..