Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Šmicer ve Slavii končí, asistentem Beránka nebude

17. června 2014 13:48 - Praha

Slavia v úterý představila nového kouče Miroslava Beránka, který si sestavuje svůj realizační tým. Vladimír Šmicer, který byl od konce března asistentem bývalého trenéra Alexe Pastoora, v něm však figurovat nebude. Ikona klubu v Edenu končí, dohoda, jejíž doba vypršela se závěrem ligové soutěže, nebude aktivována.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Byl jsem s majitelem domluvený opravdu pouze na ty dva měsíce," řekl dnes Šmicer Sport.cz. Důvodem, že v Edenu nepokračuje, je absence trenérské profilicence. Tuto podmínku lze sice v českých podmínkách úspěšně obcházet, příkladů je spousta, ovšem Šmicer touto cestou jít nechce.

„U mužstva bez profilicence zůstat nemůžu, něco obcházet se mi rozhodně nechce," podotkl jasně Šmicer. Někdejší člen úspěšné generace kolem Pavla Nedvěda je držitelem trenérské licence A, která je zapotřebí v amatérském fotbale a ve vyšších soutěžích mládeže. Získal ji za stříbrné EURO 1996.

Kam povedou jeho další kroky, zatím netuší, nechá tomu prý volný průběh: „Budou prázdniny, užiju si děti, fotbalové exhibice, pak se uvidí."

neu, Sport.cz

  Jablonec - Příbram dnes 18:00
20200217T18:00:00+0100
Jablonec vs. Příbram
Jablonec vs. Příbram
Jablonec
Příbram

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..