Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Klokani zvolili stabilitu, trenér Pivarník podepsal v Ďolíčku novou dvouletou smlouvu

12. května 2015 16:35 - Praha

Klokani mají záchranu tři kola před koncem ligové soutěže téměř jistou, a tak mohou podnikat kroky směřující k ročníkům příštím. Fotbalisty Bohemians Praha 1905 povede i v příští sezóně Roman Pivarník. Slovenský trenér dnes podepsal s vršovickým klubem novou dvouletou smlouvu. Klokani to oznámili na svém webu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Dohodnuto, ujednáno. Kouč Roman Pivarník podepsal s předsedou představenstva Bohemians Praha 1905 Dariuszem Jakubowiczem a ředitelem klubu Ladislavem Valáškem novou smlouvu.

„Jsme rádi, že se na úrovni představenstva podařilo dohodnout podmínky pro nový dvouletý kontrakt s trenérem Pivarníkem. Stabilita na postu hlavního trenéra je důležitá v každém klubu, zejména v klubech jako je Bohemka, kde mají věrní a aktivní fanoušci velký vliv na chod klubu," uvedl pro klubové stránky Valášek.

„Každý klub má přednosti i nedostatky. V každém klubu jsou hodně důležité mezilidské vztahy. A ty tady jsou a jsou velmi pozitivní," poukázal Pivarník. „S realizačním týmem, Láďou Valáškem i s majiteli jsme si k sobě našli cestu, to je dobré. Doufám, že Bohemka dokáže věci, které potřebuje, což je investice do kádru a investice do zázemí," připomněl kouč priority.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..