Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Sparta souhlasí s odchodem Zelenky do Manisasporu

4. ledna 2006 17:27 - PRAHA

Vedení fotbalové Sparty Praha se ve středu domluvilo s funkcionáři Vestelu Manisaspor na přestupu záložníka Lukáše Zelenky. Šestadvacetiletý fotbalista přestoupí v nejbližších dnech do Turecka za předpokladu, že bude spokojen s podmínkami v místě nového působiště.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

O Zelenkově odchodu do Turecka se jedná dva týdny, fotbalista se na podmínkách svého kontraktu domluvil již v závěru roku, ale čekalo se na dohodu obou klubů. Fotbalista dnes už odletěl do Turecka, kde po prohlídce životních podmínek a zdravotních testech zřejmě podepíše kontrakt na tři a půl roku.

Tvořivý záložník byl podle všeho s obhlídkou prostředí velmi spokojený, proto prý nic nebrání podpisu kontraktu. "Byli jsme se podívat v Izmiru, kde by Lukáš měl bydlet v luxusní vile s velkým pozemkem. Všechno tady je na velmi vysoké úrovni," řekl ČTK hráčův manažer Pavel Zíka.

Šestadvacetiletý Zelenka je sparťanským odchovancem, který se na Letnou vrátil po belgickém angažmá před čtyřmi lety. Mistr Evropy do jednadvaceti let z roku 2002 se v loňském roce probojoval poprvé také do reprezentačního áčka.

ČTK

MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..