Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Costa zůstává na Letné, domluvil se na nové smlouvě

21. června 2016 11:23 - Praha

Obránce Costa by měl i nadále hrát za fotbalovou Spartu. Třicetiletý reprezentant Zimbabwe se s letenským klubem domluvil na nové smlouvě. Na úterním zahájení přípravy na novou sezónu o tom informoval generální ředitel klubu Adam Kotalík.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"S Costou ladíme poslední detaily nové smlouvy, která by měla být brzy podepsána," prohlásil Kotalík na setkání s novináři na letenském stadiónu. Costa přišel do Sparty před třemi lety a vypracoval se v oporu základní sestavy. V poslední době se však vzhledem ke končící smlouvě spekulovalo o jeho možném odchodu.

Na prvním tréninku se trenérovi Zdeňku Ščasnému hlásil také Patrik Schick, o kterého mají údajně zájem AS Řím a Sampdoria Janov. "Na italských serverech vychází zprávy, nad kterými zůstává rozum stát a kroutíme nad nimi hlavou," uvedl Kotalík.

"Máme jednu oficiální písemnou nabídku a není úplně nezajímavá, takže ji zvažujeme. Konzultujeme ji s majitelem, ale není to v takové fázi, aby uspokojila naše požadavky a byla podle našich představ," dodal.

Zájem v zahraničí byl také o stopera Jakuba Brabce a záložníka Ladislava Krejčího. "Nepředpokládáme, že by se sešly takové nabídky, které by byly neodmítnutelné. Nechceme, aby odešli všichni hráči, o které je zájem," prohlásil Kotalík.

ČTK

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..